HUZUR YERi PAYLAŞIM PLATFORMU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HUZUR YERi PAYLAŞIM PLATFORMU

سْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْم

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

MANTIKU'T TAYR (Kuş Dili), MESNEVİ ve DİVAN-I KEBİR

3 posters
YazarMesaj
SEYYAH
Yeni Üye
Yeni Üye
SEYYAH

MANTIKU'T TAYR (Kuş Dili), MESNEVİ ve DİVAN-I KEBİR Empty
MesajKonu: MANTIKU'T TAYR (Kuş Dili), MESNEVİ ve DİVAN-I KEBİR   MANTIKU'T TAYR (Kuş Dili), MESNEVİ ve DİVAN-I KEBİR Empty08.08.07 16:59

Bir çok kitap okuduk Allahın lütfu keremiyle.

MANTIKU'T TAYR (Kuş Dili), (Feridüddin Attar ks)
MESNEVİ ve (Hz Mevlana ks)
DİVAN-I KEBİR (Hz Mevlana ks)

Ancak bu üçü için diyecek bir şey bulamıyorum. Rabbim eser sahiplerinin makamını ali eylesin, bizlere gönül alemine yolculuık yaptırdıkları için.

Bir de, A‘mâk-ı Hayal (Yazar: Filibeli Ahmed Hilmi efendi) kitabını tavsiye ediyorum.

Rabbim okuduklarımızı anlamayı ve salih amel işlemeye muvaffak eylesin.
http://www.gonuldunyamiz.com
dUaCı
admin
admin
dUaCı

MesajKonu: Geri: MANTIKU'T TAYR (Kuş Dili), MESNEVİ ve DİVAN-I KEBİR   MANTIKU'T TAYR (Kuş Dili), MESNEVİ ve DİVAN-I KEBİR Empty09.08.07 8:53

AbdülkadirGeylani Hazretleri'nin Gunyetüt Talibin kitabinide tavsiye ederim. gerçekten içinde çok değerli ve faziletli bilgiler mevcut olan güzide bir kitap.
https://huzuryeri.yetkin-forum.com
NaZ
admin
admin
NaZ

MesajKonu: Geri: MANTIKU'T TAYR (Kuş Dili), MESNEVİ ve DİVAN-I KEBİR   MANTIKU'T TAYR (Kuş Dili), MESNEVİ ve DİVAN-I KEBİR Empty09.08.07 13:29

dUaCı demiş ki:
AbdülkadirGeylani Hazretleri'nin Gunyetüt Talibin kitabinide tavsiye ederim. gerçekten içinde çok değerli ve faziletli bilgiler mevcut olan güzide bir kitap.

o kitabi bende duymustum Ayse'cim.. cokta merak ediyorum.. daha dogrusu AbdülKadir Geylani hz. hayatinida merak ediyorum yani bir-iki filmini izlemistim cok hosuma gitmisti.. sonra cok merak eder oldum... insallah okumaya firsatimiz olur...

Siyami abininde bahsettigi kitaplari bulup okumaya gayret edecem bakalim hayirlisi.MANTIKU'T TAYR (Kuş Dili), MESNEVİ ve DİVAN-I KEBİR 231860

MANTIKU'T TAYR (Kuş Dili), MESNEVİ ve DİVAN-I KEBİR
1 sayfadaki 1 sayfası