HUZUR YERi PAYLAŞIM PLATFORMU
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

HUZUR YERi PAYLAŞIM PLATFORMU

سْــــــــــــــــــــــمِ اﷲِارَّحْم

AnasayfaAnasayfa  PortalliPortalli  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  

iki türk bir arap bir araya gelse ne olur :)

4 posters
YazarMesaj
barzandiyar
admin
admin
barzandiyar

iki türk bir arap bir araya gelse ne olur :) Empty
MesajKonu: iki türk bir arap bir araya gelse ne olur :)   iki türk bir arap bir araya gelse ne olur :) Empty19.08.07 19:43

Günlerden birgün iki türk bir arapla tartışırlar, tartışma uzar ve kavgaya dönüşür... arap bakarki türklere gücü yetmez tapanlara kuvvet der ve kaçmaya başlar, arap bir köşede kıstırılır ve türklerden biri onunla kavga etmeye gider. Bizim türk elini kaldırır tam yumruk atacağı sırada arap küfrü basar, türk şaşırır elini indirir tekrar yeltenir ama yine indirir kolunu ve arkadaşı seslenir.... dövsene ulaaaaa die oda arkadaşının yanına gider yaw abi ben tam elimi kaldırıyom vuracam herif kuran okuyo çarpılacam der arkadaşı gider bu kez dövmeye durum aynı oda gider valla biz her yumruk kaldırdığımızda adam bi ayet okuyo bunu dözvsek kuranı hatim edecek çarpılacaz derler ve dokunmazlar arapta şaşkınlıkla kalır
http://www.barzandiyar.tk
NaZ
admin
admin
NaZ

MesajKonu: Geri: iki türk bir arap bir araya gelse ne olur :)   iki türk bir arap bir araya gelse ne olur :) Empty19.08.07 22:22

Cok iyi yaaaaa...iki türk bir arap bir araya gelse ne olur :) 359936 iki türk bir arap bir araya gelse ne olur :) 359936 iki türk bir arap bir araya gelse ne olur :) 359936 iki türk bir arap bir araya gelse ne olur :) 359936 iki türk bir arap bir araya gelse ne olur :) 359936 iki türk bir arap bir araya gelse ne olur :) 359936 iki türk bir arap bir araya gelse ne olur :) 359936 iki türk bir arap bir araya gelse ne olur :) 359936 iki türk bir arap bir araya gelse ne olur :) 359936 iki türk bir arap bir araya gelse ne olur :) 359936 iki türk bir arap bir araya gelse ne olur :) 359936 iki türk bir arap bir araya gelse ne olur :) 359936 iki türk bir arap bir araya gelse ne olur :) 359936

Ah su bizim cilgin Türkler dimi... Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile Smile
sewdali_88
Yeni Üye
Yeni Üye
sewdali_88

MesajKonu: Geri: iki türk bir arap bir araya gelse ne olur :)   iki türk bir arap bir araya gelse ne olur :) Empty20.08.07 19:06

iki türk bir arap bir araya gelse ne olur :) 359936 iki türk bir arap bir araya gelse ne olur :) 359936 iki türk bir arap bir araya gelse ne olur :) 359936 iki türk bir arap bir araya gelse ne olur :) 359936 iki türk bir arap bir araya gelse ne olur :) 359936 iki türk bir arap bir araya gelse ne olur :) 359936 iki türk bir arap bir araya gelse ne olur :) 359936
dUaCı
admin
admin
dUaCı

MesajKonu: Geri: iki türk bir arap bir araya gelse ne olur :)   iki türk bir arap bir araya gelse ne olur :) Empty21.08.07 8:05

TÜRKLERiki türk bir arap bir araya gelse ne olur :) Icon_smileiki türk bir arap bir araya gelse ne olur :) Icon_smile
büyük titanic gibi bir gemi varmış. bu gemi yine titanic gibi hiç batmazmış (öle demişler)
bu gemi yine bir buz dağına çarpmış ve batacak olmuş.
kaptan, ikinci kaptana gemiyi boşalt demiş
ikinci kaptan nasıl boşaltacağını düşünmüş işin içinden çıkamamış.üçüncü kaptana sölemiş derhal bu gemiyi boşaltın .
üçüncü kaptan biraz düşünmüş sona bütün gemiyi boşaltmış gelmiş efendim gemiyi boşalttım
kaptan sormuş nasıl yaptın
efendim
almanlara burda denize girenlere bira vereceğimi söledim hepsi atladı
ingilizlere burda asiller denize girer dedim hepsi atladı
fransızlara burda denize girenler arasında en güzel öpüşenler kim yarışması var dedim hepsi atladı
kaptan sorar peki Türklere ne dedin de hepsi atladı?
efendim işte o çok zor oldu ama onlara da dedim ki
burda denize girmek yasaktır
hepsi atladıSmileSmileSmile
https://huzuryeri.yetkin-forum.com
sewdali_88
Yeni Üye
Yeni Üye
sewdali_88

MesajKonu: Geri: iki türk bir arap bir araya gelse ne olur :)   iki türk bir arap bir araya gelse ne olur :) Empty21.08.07 10:05

iki türk bir arap bir araya gelse ne olur :) 359936 iki türk bir arap bir araya gelse ne olur :) 359936 iki türk bir arap bir araya gelse ne olur :) 359936 iki türk bir arap bir araya gelse ne olur :) 359936 iki türk bir arap bir araya gelse ne olur :) 359936 iki türk bir arap bir araya gelse ne olur :) 359936 iki türk bir arap bir araya gelse ne olur :) 359936 iki türk bir arap bir araya gelse ne olur :) 359936 iki türk bir arap bir araya gelse ne olur :) 359936

iki türk bir arap bir araya gelse ne olur :)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-